Powitanie

Drogi Czytelniku,

jeśli trafiłeś do tego miejsca, oznacza to, że interesuje Cię szeroka tematyka związana z zamknięciem działalności gospodarczej. Działalności gospodarczej prowadzonej w formie spółki z o.o. Przyczyny powodujące taką konieczność są bardzo różnorodne – niekiedy ekonomiczne, niekiedy osobiste, a niekiedy (z reguły?) obie jednocześnie. Mój blog ma być dla Ciebie przydatnym, praktycznym narzędziem na drodze do skutecznego wyjścia z takiej właśnie często skomplikowanej sytuacji biznesowo – osobistej.

Blog ten został stworzony jako odpowiedź  na większość Twoich problemów związanych z likwidacją spółki. Z problemami tymi wielokrotnie spotykałam się w trakcie swojej kilkuletniej praktyki zawodowej i  chcę, aby dzięki temu miejscu nie stanowiły one dla Ciebie przeszkody nie do pokonania, lecz jedynie krótkotrwałe wyzwanie na ścieżce biznesowej.

Chciałabym, aby ten blog stał się dla Ciebie, drogi Czytelniku, takim miejscem w sieci, gdzie znajdziesz kompleksową wiedzę o tym, jak przeprowadzić cały proces likwidacji spółki z o.o. aby nie była to dla Ciebie przykra, długotrwała, frustrująca urzędnicza procedura. Abyś skutecznie, szybko i bezboleśnie zamknął rozdział życia związany ze spółką z o.o. i być może rozpoczął inną biznesową przygodę.

Zapraszam!  🙂 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.