O mnie

Nazywam się Katarzyna Kulig i wykonuję zawód adwokata.

Kilkanaście lat wstecz, będąc małą dziewczynką, zachwycałam się – znanym Ci zapewne – serialem o prawnikach Ally McBeal. Serial, a w zasadzie kreacja stworzona przez grająca główną bohaterkę Calistę Flockhart,  zrobiła na mnie tak duże wrażenie, że postanowiłam, iż w przyszłości zostanę polską wersją Ally McBeal, oczywiście lepszą 😉

Przyznaję, że w trakcie studiów, a potem w trakcie aplikacji adwokackiej miałam wiele wątpliwości czy obrany przeze mnie kierunek jest właściwy. W pewnym momencie zdarzył mi się nawet krótki – na szczęście 🙂 – romans z audytem w jednej ze spółek z tzw. Wielkiej Czwórki.

Dziecięce marzenia wzięły jednak górę i postanowiłam już więcej nie eksperymentować z zatrudnieniem w żadnej innej branży.

Czy żałuję?

Zdecydowanie nie!

W mojej dotychczasowej karierze miałam przyjemność współpracowania z największymi polskimi i zagranicznymi spółkami. Uczestniczyłam w tworzeniu podmiotów gospodarczych od podstaw, wspomagałam ich rozwój, doradzałam w ich przekształcaniu oraz likwidacji z czego czerpałam i nadal czerpię ogromną satysfakcję – w końcu nie ma nic bardziej motywującego dla prawnika niż satysfakcja z dobrze wykonanej przez siebie pracy oraz zadowolenie Klienta.

Wyznaję zasadę, zgodnie z którą Sukces moich Klientów jest również moim sukcesem dlatego do każdej zleconej sprawy podchodzę indywidualnie i przedstawiam Klientom najkorzystniejsze dla nich rozwiązania prawne, nawet w sprawach, które z pozoru wydają się beznadziejne.

Jestem osobą ambitną, stawiającą sobie coraz to nowsze i większe cele do realizacji. Kolejnym z nich jest stworzenie miejsca, w którym będziesz miał możliwość znalezienia odpowiedzi na wszelkie nurtujące Cię pytania z zakresu likwidacji spółki z o.o. (i nie tylko…). Mam nadzieję, że dzięki Tobie osiągnięcie tego celu będzie możliwe 🙂

Zapraszam Cię do lektury!

*****